zondag, mei 22, 2022

JACHTBOUW NEDERLAND INSIDE – PARTNERS 2022

JACHTBOUW NEDERLAND INSIDE
watersport seizoensspecial 2022
Deze special voor de watersporter en bootliefhebber en de verspreiding via relaties en dealernetwerken is mede mogelijk gemaakt door bovengenoemde partners van wie u ook een artikel leest in deze uitgave.

Vind bedrijven ook terug in de bedrijvenindex.
Deelnemers in de special van 2022 zijn o.a.:

Naast het actuele jachtbouwnieuws vindt u op Jachtbouwactueel.nl ook bedrijven gerangschikt onder hun categorie. Volg het nieuws op de voet en schrijf in op de gratis nieuwsbrief jachtbouwactueel.nl.

De special Jachtbouw Nederland INSIDE 2022 werd mede mogelijk gemaakt door:

Asa Boat Electro technische installaties www.asabootelectro.nl
Awlgrip Lakken, antifouling & boatcare www.awlgrip.com
Bloemsma Aluminiumbouw Jachtwerven & cascobouw www.bloemsma-holland.com
Crown Yachts Jachtwerven & cascobouw www.crownyacht.nl
De Haas Powerport Motoren aandrijving en toebehoren www.dehaaspowerport.nl
Dictator Bouwmateriaal & constructie www.dictator.nl
Dynamic Marine Systems Manoeuvreren, besturen & stabiliteit www.dmsholland.com
Hiswa te Water Beurzen, bootshows & evenementen www.hiswatewater.nl
International Yachtpaint Lakken, antifouling & boatcare www.international-yachtpaint.com
Jachtwerf Heeg Jachtwerven & cascobouw www.jachtwerf-heeg.nl
Kuiper Verzekeringen Financiering & verzekering www.kuiperverzekeringen.nl
Koninklijke Van Twist / Seakeeper Manoeuvreren, besturen & stabiliteit www.seakeeper.com
Marron-Ecodeck Artificial-teak www.marron-ecodeck.com
Mulder Motoren Motoren aandrijving en toebehoren www.muldermotoren.nl
Movida Maritieme Domotica www.movida.nl / www.boatonline.nl
Navyk Jachtontwerp & engineering www.navyk.com
On Deck / Scantrut Watersportartikelen groothandel www.on-deck.nl / www.scanstrut.com
Quantum Sails Zeilen Zeilen, covers & canvas www.quantumsails.com
Raymarine Nederland Navigatie, communicatie & verlichting www.raymarine.nl
Rosch Marine Watersportartikelen www.roschmarine.nl
Saffier Yachts Jachtwerven & cascobouw www.saffieryachts.com
Sail Satellite Satelliet- & radiocommunicatie www.sailsatellite.com
Seldén Mid Europe Dekuitrusting & tuigage www.seldenmast.com
Ship Modul Marine Electronics Navigatie, communicatie & verlichting www.shipmodul.com
SmartGyro Manoeuvreren, besturen & stabiliteit www.smartgyro.com
Technautic Watersportartikelen groothandel www.technautic.nl
Ultrasonic Antifouling System Lakken, antifouling & boatcare www.ultrasonic-antifouling-system.com
Van Emstede & Slager advocaten Juridische zaken & consulting www.nautische-advocaten.nl
Van Vliet Zeilen Zeilen, covers & canvas www.vanvlietzeilen.nl
Vetus Motoren, Aandrijving en toebehoren www.vetus.com
Werkvreugde Stainless steel www.werkvreugde.nl
Whisper Power Technische installaties www.whisperpower.com
Yanmar Marine Motoren, aandrijving en toebehoren www.yanmar.com/marine

Deel deze pagina: