donderdag, oktober 28, 2021

JACHTBOUW NEDERLAND INSIDE – PARTNERS 2021

JACHTBOUW NEDERLAND INSIDE
watersport seizoensspecial 2021
speciaal voor de watersporter en booteigenaar, een uniek kijkje achter de schermen bij jachtbouwers en toeleveranciers

Vind bedrijven ook terug in de bedrijvenindex.
Deelnemers in de special van 2021 zijn o.a.:

Asa Boat Electro technische installaties www.asabootelectro.nl
Awlgrip Lakken, antifouling & boatcare www.awlgrip.com
Crown Yachts Jachtwerven & cascobouw www.crownyachts.nl
De Haas Powerport Motoren aandrijving en toebehoren www.dehaaspowerport.nl
De Stille Boot Motoren aandrijving en toebehoren www.destilleboot.nl
Delta Watersport Rubberboten & RIBS www.deltawatersport.nl
Dictator Bouwmateriaal & constructie www.dictator.nl
Domani Yachts Jachtwerven & cascobouw www.domaniyachts.com
Dynamic Marine Systems Manoeuvreren, besturen & stabiliteit www.dmsholland.com
Hagoort Sails Zeilen, covers & canvas www.hagoortsails.nl
Hiswa te Water Beurzen, bootshows & evenementen www.hiswatewater.nl
International Yachtpaint Lakken, antifouling & boatcare www.international-yachtpaint.com
Kuiper Verzekeringen Financiering & verzekering www.kuiperverzekeringen.nl
Mulder Motoren Motoren aandrijving en toebehoren www.muldermotoren.nl
Neptune Comfort aan boord www.neptune.nl
On Deck / Harken Dekuitrusting & tuigage www.on-deck.nl / www.harken.com
Raymarine Nederland Navigatie, communicatie & verlichting www.raymarine.nl
Saffier Yachts Jachtwerven & cascobouw www.saffieryachts.com
Seldén Mid Europe Dekuitrusting & tuigage www.seldenmast.com
Ship Modul Marine Electronics Navigatie, communicatie & verlichting www.shipmodul.com
Ultrasonic Antifouling System Lakken, antifouling & boatcare www.ultrasonic-antifouling-system.com
Van Emstede & Slager advocaten Juridische zaken & consulting www.nautisch-advocaten.nl
Van Vliet Zeilen Zeilen, covers & canvas www.vanvlietzeilen.nl
Vedette Jachtbouw Jachtwerven & cascobouw www.vedette.nu
Vetus Motoren aandrijving en toebehoren www.vetus.com
Webasto Comfort aan boord www.webasto-comfort.com
Whisper Power technische installaties www.whisperpower.com
Yanmar Marine Motoren, aandrijving en toebehoren www.yanmar.com/marine

Deel deze pagina: